Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk

X
Märke:
Det allmänna varumärket av en tillverkare genom vilken konsumenten känner till företaget. En tillverkare kan ha flera varumärken. Vissa tillverkare licensierar sina varumärken till andra producenter.
Hewlett Packard Enterprise
Product name:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
X129 1G PC LX
Produktkod :
Varumärkets unika identifierare för en produkt. Flera produktkoder kan mappas till en modersproduktkod om specifikationerna är identiska. Vi tar bort felaktiga koder eller ibland logistiska varianter.
J4132A
EAN/UPC kod :
Europeisk Artikelnummer (EAN) och Universal Product Code (UPC) är bättre känd som streckkoden på en produkts förpackning för att identifiera en produkt i en butik eller logistisk process. En produkt kan ha flera streckkoder beroende på logistiska variationer såsom förpackning eller land.
0886987667128 show
Kategori
Device comprising both a transmitter and a receiver which are used in computer networks.
transceiver-moduler för nätverk
Data-ark kvalitet: skapas/standardiseras av Icecat
Kvaliteten på data-bladen kan vara på flera nivåer :
bara logistiska data importeras: Vi har bara grundläggande data som importeras från en leverantör, ett data-ark har ännu inte skapats av en redaktör.
skapad av Hewlett Packard Enterprise: ett data-ark importeras från en officiell källa från en tillverkare. Men data-arket är ännu inte standardiserats av en Icecat redaktör.
skapas/standardiseras av Icecat: data-arket skapas eller standardiseras av en Icecat redaktör.
På marknaden sedan: 15 Jul 2005
Tillfället då Icecat märkte för första gången att denna produkt ingick i prislistan för en kanalpartner
Produktvisningar: 53452
Den här statistiken är baserad på 74605 med e-handel webbplatser (eshops, distributörer, jämförelse webbplatser, e-handel ASP, inköp system, etc) dagligen ladda ner denna Icecat data-blad sedan 15-07-05 Endast sponsrade varumärken ingår i den kostnadsfria Open Icecat distributionen av innehåll som används av 72877 gratis Open Icecat användare.
Info uppdaterad: 08 Nov 2017 17:28:10
Datumet för den senaste ändringen av data-arket i Icecat system
ProCurve Transceivers (0,1MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Long product name Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk :
The short editorial description of Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk

HP X129 1G PC LX Transceiver
Visa fler>>>
Short summary description Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk:
This short summary of the Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 1GBASE-LX, Fiberoptik
Long summary description Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk :

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Standardanslutning: SFP, Fiberoptiska kontakten: LC. Typ av kabel: Fiberoptik, Våglängd: 1310 nm. Certifiering: MSA. Antal produkter som medföljer: 1 styck

This is an auto-generated long summary of Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX Fiberoptik 1310nm 1000Mbit/s SFP transceiver-moduler för nätverk based on the first three specs of the first five spec groups.

Tack för din beställning.

Icecat uppdaterar/kompletterar det önskade databladet inom ett par arbetsdagar.

Ingen information finns tillgänglig om Specifikationen Login or signup for Full Icecat
to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Land Distributör
Nederland 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)